Warning: file(http://www.altinoktaonalti.com/catchmeifyoucan.txt): failed to open stream: HTTP request failed! in /home/lezzetlipratik/public_html/wp-content/themes/wpgurme/functions.php on line 37

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lezzetlipratik/public_html/wp-content/themes/wpgurme/functions.php on line 39

Güzel Güzel Sözler Site Tanıtım

Güzel Güzel Sözler Site Tanıtım
23 Mayıs 2015 660 defa okundu 0 yorum

 

Bir çok insan kitap okurken kendileri için önemli kelimelerin, cümlelerin ya da kendilerine hitap ettiğini düşündükleri paragrafların altını çizerler veya not alırlar.
Eskiden bu önemli notlar düşünürlerin kitaplarınının dipnotlarını oluşturuyordu. Yazınlarının süsleri haline geliyordu. Gelmiş geçmiş en ünlü düşünürlerin vecizeleri, düşünceleri, bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor.

Tabi işler artık pek de eskisi gibi değil. Günümüzde dijitalleşme ile birlikte uzun uzun kitapları okumaz hale geldik. Artık çok uzun yazıları okumak bizim için güç olmaya başladı. İnsanlar kısa ve özlü ifadeleri daha çok tercih eder hale geldi. İşte tam da bu sebeple sosyal medya yeniden vecizeleri, özlü ve kısa sözleri keşfetti. Özellikle gençler bu kısa ve özlü sözleri internet dünyasında kendilerini ifade etmek için kullanmaya başladılar.
Tam da bu nedenle guzelguzelsozler.net sizler için düşünürlerin sözleri, atasözleri, deyimler, özdeyişler,özlü sözler , aşk sözleri ve düşünürlerin kıssalarını derleyip hizmetinize sunmaktadır. guzelguzelsozler.net eğitim için bir kaynak, yeni nesillere kendilerini ifade edecek özlü sözleri bulabilecekleri bir platform olmayı hedeflemektedir.

Yorumlar

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.